Nabídka práce > REFERENT KVALITY | 150 kč/hod. | NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

REFERENT KVALITY | 150 kč/hod. | NEPŘETRŽITÝ PROVOZ

Náplň práce

Zajímáte se o elektrotechniku a rádi byste uplatnili své dosavadní znalosti v oblasti kvality?

Hledáte stabilního zaměstnavatele, u kterého budete mít prostor k osobnímu rozvoji?

Pokud jste otevřen novým pracovním nabídkám v oblasti kvality, hlaste se!

Co Vás na pozici čeká?

- řešení problémů v kvalitě
- návrhy na zlepšení a kontrola navržených opatření
- kontrola vadných výrobků
- provádění auditů
- komunikace s výrobou ohledně zlepšování kvality

Požadavky

- SŠ vzdělání nejlépe elektro směru
- praxe v oblasti výrobní kvality ideálně z automotive
- znalost AJ
- znalost MS Office

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co společnost nabízí? - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - možnost dalšího vzdělávání - možnost profesního růstu
  • Místo pracoviště: Pardubice