Nabídka práce > Obsluha elektro erozivních strojů, 30 000 Kč/měs.

Obsluha elektro erozivních strojů, 30 000 Kč/měs.

Náplň práce

Staňte se součástí úspěšného týmu našeho klienta, rozrůstající se rodinné společnosti sídlící nedaleko Žďáru nad Sázavou, pro kterou hledáme vhodné uchazeče na pozici Obsluha elektro erozivních strojů (elektroerozivní obrábění).

Požadavky

- SOU/SŠ technického směru
- zkušenost na obdobné pozici
- manuální zručnost
- pracovitost, přesnost
- ochota pracovat ve směnném provozu
- flexibilita, loajalita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 25000 CZK do 32000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - pouze ranní a odpolední směnny - 20 dní dovolené - firemní posilovna - poukázky na sport/masáže/bazén - stravování s příspěvkem zaměstnavatele - příspěvek na životní a penzijní pojištění 700 Kč/měsíc - příspěvek na dovolenou, Vánoce - jazykové kurz
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou