Nabídka práce > Podpora obchodního týmu s NJ, až 30 000 Kč

Podpora obchodního týmu s NJ, až 30 000 Kč

Náplň práce

Umíš dobře německy a chceš jí uplatnit v praxi?
Hledáme komunikativního člověka s logickým myšlením a dobrou němčinou na pozici podpory našeho obchodního týmu.

Náplň práce:
- každodenní využití němčiny slovem i písmem
- telefonická komunikace se zákazníkem, řešení objednávek, péče o portfolio klientů
- příprava cenových nabídek
- spolupráce s technickou přípravou výroby a výrobou

Požadavky

- středoškolské vzdělání s maturitou
- pokročilá znalost Windows, MS Office
- NJ nutná slovem i písmem, denní využití
- komunikačníí schopnosti
- logické myšlení, cit pro detail, kreativnost
- samostatný a aktivní přístup
- schopnost řešit problémy

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 23000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - každodenní využití cizího jazyka - flexibilní pracovní doba! - motivační složka mzdy - zaměstnanecké benefity - možnost občasných služebních cest do zahraničí - menší, přátelský kolektiv
  • Místo pracoviště: Jihlava