Nabídka práce > OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ s AJ | Jihlava

OPERATIVNÍ NÁKUPČÍ s AJ | Jihlava

Náplň práce

Není nákupčí jako nákupčí - to všichni víme. Takže jak taková pozice vypadá právě u nás?

- jsme menší non-automotive společnost v Jihlavě
- méně je někdy více, takže nečekejte velký korporát - u nás se zkrátka všichni známe navzájem
- centrálu i dodavatele máme v zahraničí, tudíž angličtinu využijete každý den
- nákupčí u nás řeší primárně nákup materiálu a výrobků nebo náhradních dílů pro výrobu
- většinou se jedná o operativní nákup, takže není třeba mít větší zkušenosti s vyhledáváním nových dodavatelů
- dle požadavků jednotlivých oddělení budete evidovat objednávky, zajišťovat včasné dodávky, potvrzovat faktury, apod.
- zároveň si budete řídit a nastavovat stav skladových zásob
- budete koordinovat malý tým skladníků a budete zodpovídat za vedení inventur

Práce u nás je zkrátka stále o tom, že nejsme roboti ani u pásu, ale ani v kanceláři. Náš skladový systém nám hodně pomáhá, ale není na 100% dokonalý, takže potřebujeme někoho, kdo zkrátka umí zapojit i selský rozum.

Že by Vás právě taková práce bavila? Tak nám pošlete svůj životopis.

Požadavky

- SŠ / VŠ (technické vzdělání nebo orientace v technické dokumentaci je určitě výhodou, ale ne podmínkou)
- zkušenosti na pozici nákupčí min. 2 roky
- AJ pro denní komunikaci slovem i písmem
- MS Office
- aktivní člověk, který se nebojí pracovat samostatně a má smysl pro zodpovědnost

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - pružná pracovní doba - 2 dny Sick Day / zdravotní volno - životní / penzijní připojištění - stravenky - příspěvek na dopravu
  • Místo pracoviště: Jihlava