Nabídka práce > OPERÁTOR VÝROBY - až 28 000 Kč + náb. příspěvek

OPERÁTOR VÝROBY - až 28 000 Kč + náb. příspěvek

Náplň práce

Hleádte si dobře placenou práci a je pro Vás dobrá lokalita Hrádek nad Nisou? Pak tu pro Vás máme volné pozice s nástupem ihned do kmenového stavu firmy!

Náplň práce OPERÁTOR VÝROBY:
* obsluha a údržba stroje
* kontrola vyrobených dílů

Mzda 22 - 28 000 Kč dle praxe a zkušeností.

Místo práce: Hrádek nad Nisou, svozy z Liberce, Frýdlantu a okolí zajištěny.

Požadavky

- praxe ve výrobě min. 1 rok (na pozici operátor výroby, dělník ve výrobě, slévač,...)
- spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost
- ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12ky, krátký/dlouhý týden)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 22000 CZK do 28000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * náborový příspěvek 10 000 Kč * motivační systém odměn * 5 týdnů dovolené * závodní stravování * svozové autopbusy z Liberce (Rybníček) a z Frýdlantska * zázemí stabilní nadnárodní společnosti + další zaměstnanecké výhody (např. kulturní a společe
  • Místo pracoviště: Liberec