Nabídka práce > Vedoucí projektu v konstrukci

Vedoucí projektu v konstrukci

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti konstrukce v automotive a chcete se posunout dál a pracovat pro jednoho z předních zaměstnavatelů na Liberecku?

Pak máte jedinečnou příležitost se ucházet o pozici

VEDOUCÍ PROJEKTU V KONSTRUKCI,

kde bude Vaší náplní práce:
* vést projekt za oddělení konstrukce od A do Z
* komunikovat se zákazníkem
* spolupracovat v rámci oddělení, i v rámci dalších oddělení společnosti
* připravovat podklady o produktu
* organizovat práci tak, aby docházelo ke splnění stanovených termínů

Požadavky

* min. SŠ vzdělání technického směru
* angličtina pro každodenní komunikaci
* znalost práce v 3D programech (CAD, CATIA, atp.)
* praxe v oblasti konstrukce min. 2 roky
* znalost práce s technickou dokumentací
* proaktivita, řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Zázemí a perspektivu silné mezinárodní společnosti - Možnost stát se součástí nově tvořeného týmu obchodníků, inženýrů a technických expertů v obchodně-technickém centru společnosti v Liberci - Kariéru v dynamickém prostředí automobilového průmyslu
  • Místo pracoviště: Liberec