Nabídka práce > Obalový specialista

Obalový specialista

Náplň práce

Dodávky, inventury, objednávky... se vším máte v souvislosti s obaly zkušenosti? K tomu ovládáte angličtinu?

Pak se nám přihlaste na pozici

OBALOVÝ SPECIALISTA

Vaší náplní práce bude:
* Zajišťování stabilních dodávek obalů
* Organizace inventur obalů
* Vystavování a optimalizace objednávek, skladových zásob a přepravních nákladů
* komunikace s dodavateli, se zákazníky
* spolupráce napříč odděleními společnosti
* participace na tvorbě nových balících předpisů

Požadavky

* alespoň SŠ vzdělání
* angličtina pro denní komunikaci
* znalost procesu balení, druhů materiálu
* praxe ve výrobní společnosti na obdobné pozici alespoň jeden rok (automotive výhodou)
* znalost práce na PC
* znalost systému SAP
* komunikativní, samostatný

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 28000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční bonusy * 5 týdnů dovolené * příspěvek na penzijní připojištění * jazykové kurzy * závodní stravování * zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky * kulturní akce * možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Místo pracoviště: Liberec