Nabídka práce > Inženýr kvality

Inženýr kvality

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti kvality v automotive? Domluvíte se dobře anglicky?

Právě obsazujeme pozici:

INŽENÝR KVALITY

na které budete:
* koordinovat činnosti pro zabezpečení kvality v sériové výrobě
* metodicky řídit mezioperační kontroly prostřednictvím vydávání kontrolních návodek, operativních pokynů a eskalačního plánu
* pravidelně ověřovat výsledky mezioperačních kontrol
* koordinovat proces řešení problémů
* analyzovat kvalitativní ukazatele za účelem kontinuálního zlepšování výrobních procesů
* realizovat změny na základě požadavků zákazníků
* kontrolovat a analyzovat vyřazené neshodné výrobky
* provádět výrobkové audity

Požadavky

* min SŠ technického směru
* praxe v oblasti kvality min. 2 roky
* angličtina pro denní komunikaci podmínkou
* obecné povědomí o oblasti kvality v automotive
* prozákaznická orientace, analytické myšlení
* komunikativní a prezentační dovednosti
* ochota učit se novým věcem, proaktivita

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Kvalita a kontrola jakosti,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční bonusy * 5 týdnů dovolené * příspěvek na penzijní připojištění * jazykové kurzy * závodní stravování * zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky * kulturní akce * možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Místo pracoviště: Liberec