Nabídka práce > NORMOVAČ

NORMOVAČ

Náplň práce

Máte certifikaci MTM? Baví Vás nastavování procesů, zpracovávání časových studií? K tomu se domluvíte anglicky?

Pak neváhejte a přihlaste se nám!

Aktuálně obsazujeme pozici NORMOVAČ k zajímavému zaměstnavateli.

Náplň práce:
* analýza pracovních postupů na jednotlivých pracovištích ve výrobě
* zpracování časových studií
* na základě sebraných informací vypracování nových, efektivnějších postupů
* zpracování příslušné výrobní dokumentace
* zodpovědnost za kvalitu norem a metodiky práce
* spolupráce s technology, plánovači, mistry, kvalitáři

Požadavky

* SŠ vzdělání technického zaměření
* angličtina pro přípravu dokumentace a občasnému kontaktu s centrálou společnosti
* koncepční, analytické a technické myšlení
* schopnost pracovat samostatně i v týmu
* systematičnost, organizovanost
* MTM certifikace výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * finanční bonusy * 5 týdnů dovolené * příspěvek na penzijní připojištění * jazykové kurzy * závodní stravování * zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky * kulturní akce * možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Místo pracoviště: Liberec