Nabídka práce > Technolog

Technolog

Náplň práce

Máte zkušenost jako technolog? Rád zlepšujete procesy a postupy? Pak se nám přihlaste na pozici a využijte možnost pracovat v kolektivu zkušených pracovníků jako

TECHNOLOG

Vaší náplní práce bude:
* zajišťování technické specifikace a dokumentace
* tvorba layoutů
* zpracování návodů a postupů
* spolupráce s projektovým týmem a dodavatelem
* podpora vývoje výrobku a procesu se zaměřením na požadavky zákazníka

Požadavky

* min. SŠ technického směru
* 3 roky praxe v oblasti automotive na pozici technologa
* angličtina pro ústní i písemnou komunikaci, němčina výhodou
* znalost metod řízení výrob
* zkušenost s programy AutoCad a SAP
* řidičský průkaz skup. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Nabízíme Vám: * 13. plat * bonus na Vánoce a na dovolenou * 25 dnů dovolené * stravenky v hodnotě 90 Kč * odměny za životní jubilea a pracovní jubilea a další
  • Místo pracoviště: Liberec