Nabídka práce > Inženýr kvality

Inženýr kvality

Náplň práce

Aktuálně obsazujeme pozici INŽENÝRA KVALITY.

Pak máme skvělou příležitost pro Vás!

Vaší náplní práce bude:
* zodpovědnost za náběh nových projektů v oblasti kvality
* vedení jednání se zákazníky, zajištění komunikace s dodavateli
* definice a realizace kontrolních měření
* analýzy kvalitativních auditů
* spolupráce s ostatními odděleními společnosti
* plánování kvality
* reporting vedení společnosti
* účast na auditech

Požadavky

* alespoň SŠ vzdělání
* angličtina pro denní komunikaci, němčina výhodou
* praxe v automotive v oblasti kvality min. 2 roky
* znalost standardních metod a nástrojů kvality
* řidičský průkaz sk. B
* komunikační a prezentační dovednosti
* ochota k občasným pracovním cestám

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * systém Benefit Plus * Příspěvek na stravování * 25 dní dovolené * Příspěvek na masáže * jazykové a odborné kurzy * Penzijní pojištění * Pružná pracovní doba * Finanční bonusy
  • Místo pracoviště: Liberec