Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK - bezpečnostní systémy, až 40 000 Kč/měs.

SERVISNÍ TECHNIK - bezpečnostní systémy, až 40 000 Kč/měs.

Náplň práce

Máte zkušenosti na pozici servisního technika v oblasti zabezpečovacích systémů? Chcete změnit současné pracoviště a naučit se něčemu novému?
Potom nám pošlete životopis a my Vám nabídneme zajímavou pracovní pozici SERVISNÍ TECHNIK.

Jaká je náplň práce?

* Servisní výjezdy k zákazníkům v rámci svěřeného regionu (Liberecký kraj)
* Oprava, montáže a instalace zabezpečovacích systémů
* Telefonická podpora a aktivní komunikace se zákazníky
* Podpora při realizaci nových zakázek
* Držení pracovní pohotovosti

Požadavky

* SŠ vzdělání elektro
* Praxe na obdobné pozici nutností
* Vyhl. č. 50/1978 - § 6 podmínkou
* Znalost MS Office
* ŘP sk. B - aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Služební mobil a notebook * Služební automobil i pro soukromé účely * Zázemí jedné z největších společností ve svém oboru * Účast na školeních a odborných seminářích
  • Místo pracoviště: Liberec