Nabídka práce > ŘIDIČ PRO KFC ROZVOZ

ŘIDIČ PRO KFC ROZVOZ

Náplň práce

Baví Tě řídit ? Jsi rád v kontaktu s lidmi ?
Potom neváhej a pojď jezdit jako řidič rozvozu jídel pro KFC, v Praze na Kačerově !
Fajn práce, hodně času v autě, žádná nuda !
Rozvážet budeš autem Škoda Citigo.
Rozvážíme na Praze 4
Neboj se a pojď rozvážet :-) !

Požadavky

min. 18 let
řidičský průkaz sk. B
týmovej duch a radost z práce
dobrej vztah k lidem
milý chování k hostům, kterým jídlo dovezeš

Nabízíme

Jistotu mzdy na účtu vždy do 9. dne v měsíci
Dýška od lidí, kterým jídlo dovezeš
Příplatek za práci v noci 10%, o víkendu 10% a o svátku 100%
Flexibilní pracovní dobu přesně podle Tvých požadavků
Výborný Jídlo na směně za pár kaček a bezednej kelímek
25% slevu v našich restauracích po celém světě (KFC, Burger King, Starbucks, Pizza Hut)
Odměnu za doporučení nových kolegů až 5000 Kč za každého
Supr partu a spoustu srandy :-)

Informace o pozici

  • Amrest s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 20000 Kč i více
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Nejsi zavřenej na restauraci ani v kanceláři, jezdíš !
  • Vhodné pro: řidiče a ty, co jsou rádi v kontaktu s lidmi
  • Místo pracoviště: KFC KAČEROV, Ke Garážím 1557/4, Praha 4