Nabídka práce > Operátor/ka

Operátor/ka

Náplň práce

Volání novým zákazníkům - zjišťování informací o jejich pejskovi či kočičce - výběr vhodného krmiva - nabídka na zkoušku za zvýhodněnou cenu.
Liší se od klasického prodeje po telefonu. Není nutno jet podle call scriptu. Hovor probíhá spíše v přátelském duchu. Nesnažíme se nikomu nic vnutit, pouze nabídnout zda chce vyzkoušet.

Požadavky

Práce min. 10 hodin týdně.
Nebát se telefonovat.
Podmínkou kladný vztah ke zvířatům.

Nabízíme

Možnost zvolit si vždy na týden dopředu kdy bude docházet do práce (od pondělí do pátku kdykoliv mezi 9-17hod).

Další informace

Nejsme žádné call centrum. Jedná se o klidnou práci v maličké firmě - v kanceláři bude brigádník pouze s jednou kolegyní.

Informace o pozici

  • totalPET s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 100Kč/hod fix + bonusy
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: důchodce, maminky na mateřské, studenty
  • Místo pracoviště: Praha 3, Vlkova 19