Nabídka práce > ASISTENT/KA PRODEJE - brigáda

ASISTENT/KA PRODEJE - brigáda

Náplň práce

Jste komunikativní, máte příjemné, vstřícné vystupování a zároveň obchodního ducha?
Tak je to právě pro Vás.
Do nových prodejen v centru Prahy hledáme posily. Čeká Vás prodej kvalitního rakouského zboží z ovčí vlny, prezentace a doplňování zboží, práce s pokladním systémem.

Požadavky

Očekáváme flexibilitu, spolehlivost, bezúhonnost, zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti - využití i AJ,RJ či NJ.
Příjemné vystupování a orientace na zákazníka.

Nabízíme

Nástup od 1.11.2018, dlouhodobá spolupráce, místo pracoviště Slovanský dům, Manifesto.

Další informace

Bližší informace můžete obdržet přímo na tel. 739 435 436.
Nabídky + životopis zasílejte na jk@fell-shop-praha.cz

Informace o pozici

  • Jitka Kubíková
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ, NJ, RJ
  • Plat: od 100 Kč/hod + bonusy
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: studenty SŠ, VŠ; ženy na mateřské dovolené
  • Místo pracoviště: Praha - centrum