Nabídka práce > Senior nákupčí|elektronika|45 000 Kč!

Senior nákupčí|elektronika|45 000 Kč!

Náplň práce

Mezinárodní společnost v oblasti výroby ELEKTRONIKY, zejména nákupu komponent, návrhu, vývoje a osazování desek plošných spojů hledá zkušeného NÁKUPČÍHO!

Náplň práce:

- Zodpovědnost za plynulé zásobování výrobním materiálem
- Včasné nacenění materiálů pro nové výrobky
- Doplnění skutečných termínů dodávek materiálu do informačního systému na základě potvrzených objednávek
- Aktivní komunikace s dodavateli, vyjednávání lepších dodacích podmínek
- Kontrola materiálových nákladů, vývoje cen materiálů na trhu
- Denní komunikace s dodavateli v ANGLIČTINĚ!

Požadavky

- Min.SŠ, výhodou se zaměřením na elektroniku nebo ekonomiku
- Pokročilá znalost MS Office (zejména Excel)
- Velmi dobrá znalost anglického jazyka
- Znalost SAP VÝHODOU

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 45000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Flexibilní začátek / konec pracovní doby (příchod 7:00-9:00, odchod 15:30-17:30) - Roční valorizace mzdy + roční odměna (13.plat) - SMLOUVA na DOBU NEURČITOU - 5 dnů dovolené navíc (po 1. roce) - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na st
  • Místo pracoviště: Kladno