Nabídka práce > ASISTENTKA HR s AJ

ASISTENTKA HR s AJ

Náplň práce

Máš alespoň minimální zkušenost v oblasti HR nebo Účetnictví? Zvládneš připravit mzdové podklady pro naši účetní a zároveň organizovat pohovory pro nábor nových zaměstnanců? Nedělá ti problém komunikovat v AJ s naší centrálou v zahraničí?
Jsme malá výrobní společnost a hledáme novou posilu na pozici Asistentka HR.

- Spolupráce s mateřskou firmou zahraničí
- Zpracování docházky
- Organizace výběrových řízení
- Administrativní práce
- Zpracování faktur
- Reporting vedení

Požadavky

- SŠ/VŠ ideálně finančního zaměření (ale není vůbec podmínkou)
- Angličtina min. B2
- Komunikativní typ
- Zodpovědnost, samostatnost
- Znalost Word/Excel
- ŘP sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 20000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. mzda - Jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem - Pružná pracovní doba - Bonusy za docházku - Stravenky
  • Místo pracoviště: Jihlava