Nabídka práce > Projektant VODOHOSPODÁŘSKÝCH nebo POZEMNÍCH STAVEB/ARCHITEKT

Projektant VODOHOSPODÁŘSKÝCH nebo POZEMNÍCH STAVEB/ARCHITEKT

Náplň práce

- samostatná projekční činnost; vedení projektu
- vedení inženýrské činnosti v úrovni územního a stavebního řízení
- zpracování prováděcí dokumentace a provádění autorského dozoru stavby

Nástup možný ihned.

Požadavky

- vysokoškolské (příp. středoškolské) vzdělání v oboru, nebo příp. jiná specializace s pozdější částečnou praxí v daném oboru
- znalost AutoCAD – uživatelská; ovládání běžných uživatelských programů OFFICE, znalost Revit výhodou
- komunikativnost, schopnost vedení vlastních zakázek
- praxe v oboru - minimálně 1 rok projekční činnosti; ideálně samostatné vedení projektů (ideálně pozemních staveb)
- řidičské oprávnění – skupina B
- znalost AJ,popř. NJ výhodou
- pozice na plný úvazek

Nabízíme

Do mladého, progresivního kolektivu hledáme na plný úvazek PROJEKTANTA VODOHOSPODÁŘSKÝCH nebo POZEMNÍCH STAVEB / ARCHITEKTA.

Ohodnocení: dle dohody a zkušeností; k benefitům patří volnější pracovní doba; možnost využívání služebního auta k soukromým účelům.

Společnost: projekční kancelář SUNCAD, s.r.o. – www.suncad.cz

Informace o pozici

  • SUNCAD, s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: AJ výhodou
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Místo pracoviště: nám. Na Lužinách 3, 155 00 Praha 13 - Stodůlky