Nabídka práce > Asistentka sekretariátu starostky

Asistentka sekretariátu starostky

Náplň práce

zpracování běžné denní agendy sekretariátu starostky – korespondence, e-mailová komunikace, příprava materiálů na porady, zápisy z porad, drobné pochůzky, příprava prostor na jednání – drobné občerstvení, komunikace v rámci celé organizace a operativní řešení každodenních záležitostí

Požadavky

SŠ vzdělání ekonomického směru
praxi na obdobné pozici alespoň 5 let
velmi dobrou znalost ČJ (slovem i písmem)
znalost práce na PC (MS Office)
samostatnost, pečlivost, flexibilitu, loajalitu, trestní bezúhonnost

Nabízíme

nástupní plat 20 000 – 23 000 Kč dle délky praxe
5 týdnů dovolené
3 dny sick day
příspěvek na stravování (možnost stravování v areálu pracoviště)
příjemné prostředí v historickém centru Prahy

Další informace

Smlouva na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení.
Nástup možný ihned.

Informace o pozici

  • Česká obec sokolská
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 20000 - 23000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha