Nabídka práce > Správce budov pro hobby market

Správce budov pro hobby market

Náplň práce

Máte praxi jako správce budov? Chcete pracovat na 1 směnu od 08:00 do 16:30? Jste majitelem vyhlášky 50 paragraf 6?

Pojďte pracovat do hobby marketu v Pardubicích, kde bude Vaší pracovní náplní:

- Údržba objektu prodejny a přilehlých ploch
- Provádění drobných oprav na objektu
- Zajišťování servisu a pravidelných revizí technologických celků a techniky na objektu ve spolupráci s odbornými dodavateli
- Údržba a drobné opravy zařízení prodejny ( manipulační technika, osvětlení, regulace VZT)

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Zašlete nám váš životopis!

Požadavky

* Vyhláška č. 50, paragraf 6
* Obecná znalost BOZP a PO
* Obecná znalost odpadového hospodářství
* Schopnost organizace práce, dodržování termínů
* Znalost práce na PC
* Řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Služby,
  • Plat: Od 20000 CZK do 25000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * Práce v příjemném pracovním prostředí a ryze české firmě * Stravenky 100 Kč/den * 25 dní dovolené * Věrnostní systém * 13. a 14. plat dle výsledků společnosti
  • Místo pracoviště: Pardubice