Nabídka práce > Osobní asistentka / ošetřovatelka

Osobní asistentka / ošetřovatelka

Náplň práce

Hledáme osobní asistentku pro 26 letou dívku z Austrálie. Její diagnóza je Alternující hemiplegie v dětství.

Ashley převážně používá invalidní vozík, ale je schopná ujít krátké vzdálenosti. Má ráda vaření, hádanky, předčítání knih a příležitostné sledování romatických filmů. Ráda se věnuje holčičím věcem jako např. malování nehtů apod. Má osobitý smysl pro humor.

Potřebujeme asistentku, která budou pomáhat s přípravou jídla, osobní péčí a plánováním denního programu.

Požadavky

Dobrá znalost angličtiny nutností.
Předchozí zkušenost s lidmi s postižením vítána, ale není nutností.
Trpělivost, empatii a ochotu.
Flexibilitu s možností pracovat o víkendu a/nebo v týdnu.

Nabízíme

Zajímavou práci v anglicky mluvící rodině.
Platové ohodnocení záleží na osobní domluvě.

Další informace

Zašlete motivační dopis (nejlépe v AJ) a kontakt na Vás na eva.jany@email.cz

Informace o pozici

  • soukromý zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: studenty ze sociálních, zdravotnických a medicínských oborů
  • Místo pracoviště: Praha 1, Malá Strana