Nabídka práce > OPERÁTOR - MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - KARVINÁ

OPERÁTOR - MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - KARVINÁ

Náplň práce

Chcete pracovat v čistém pracovním prostředí v moderní zahraiční společnosti?

My zase hledáme šikovné pracovníky/ce na montážní linku na kompletaci setů.

Vaší náplní práce bylo zejména:
* obsluha montážní linky při kompletaci chirurgických setů
* jemnější montážní práce
* balení výrobků
* kontrola
* práce v ženském kolektivu - vhodnější zeména pro ženy
* třísměnný provoz - ranní, odpolední, noční

Nástup IHNED

Pracoviště: KARVINÁ - v Karviné práce cca na půl roku, pak by měl být přesun do nového závodu v Havířově (nepřetržitý provoz)

Požadavky

* praxe ve výrobě, popř.v obchodě, na pokladně aj.
* základní znalost práce na PC
* manuální zručnost
* zodpovědný přístup k práci, spolehlivost
* možnost práce na třísměnný provoz
* možnost práce v Karviné, později i v Havířově

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * zázemí stabilní zahraniční společnosti * 5 týdnů dovolené a další firemní benefity * závodní stravování * docházkový bonus ve formě Unišeků (poukázky využitelné na sportovní aktivity, bazény, rekreaci apod.) * prémie již od druhého celého odprac.mě
  • Místo pracoviště: Karviná