Nabídka práce > UKLÍZEČKA - IHNED

UKLÍZEČKA - IHNED

Náplň práce

Jedná se o denní úklid v odpoledních hodinách (cca od 16h, nebo dohodou).
Pro představu co si pod pojmem úklid u nás představujeme: úklid kanceláří, WC, kuchyňky. Luxování, vytírání, utírání prachu, ometání pavučin, doplňování toal.papíru na WC, výměna utěrek a ručníků - následné jejich vyprání v naší pračce.
Dle potřeby - mytí oken, umytí příborníku-šuplete v kuchyňce, poliček s nádobím, umytí ledničky/mrazáčku.

Požadavky

Hledáme spolehlivou a čistotnou UKLÍZEČKU - IHNED.

Nabízíme

Směnnost: Jednosměnný provoz
Zaměstnavatel je ochoten zaměstnat cizince.
V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu na e-mail: vmarsalkova@famtents.com.

Další informace

Kontakt: osobní schůzka po-pá 8:00-15:30 na adrese Korycany 12, 277 45 Úžice u Kralup nad Vltavou

Informace o pozici

  • FAMTENTS & RENTS s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Služby,
  • Plat: 6000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: maminky na MD/RD, důchodce, invalidy, cizince
  • Místo pracoviště: Korycany