Nabídka práce > Výběrové řízení na pracovníka zařízení pro děti a dospělé s postižením

Výběrové řízení na pracovníka zařízení pro děti a dospělé s postižením

Náplň práce

„Středisko Víteček“ v Černošíně – nestátní zařízení pro pomoc dětem a dospělým se zdravotním postižením a jejich rodinám, vypisuje výběrové řízení na pozici osobní asistent pro děti a dospělé se zdravotním postižením, chronicky nemocné a seniory. Nástup možný ihned po vyhodnocení výběrového řízení. Náplň práce je přímá obslužná péče o seniory a lidi se zdravotním postižením.

Požadavky

* dobrou schopnost zvládat základní úkony péče o druhou osobu a péče o domácnost

* dobré komunikační schopnosti

* řidičský průkaz B a schopnost bezpečně řídit služební auto

* odpovídající odborné vzdělání (sociální, zdravotnické nebo pedagogické) nebo ochotu si vzdělání doplnit formou rekvalifikačního kurzu

* hlubokou osobní motivaci

* pěkný vztah k nemocným, starým a handicapovaným lidem, trpělivost, laskavost

* dobrý zdravotní stav

* flexibilitu, kreativitu, samostatnost, ochotu se učit nové věci

* ochotu respektovat autoritu, schopnost práce v týmu

Nabízíme

* zajímavou a naplňující práci v kolektivu s rodinnou atmosférou

* dobré finanční ohodnocení (hrubá mzda 22 - 28 000,- Kč)

* zaměstnanecká ubytovna

* zaměstnanecká školka

* 5 týdnů dovolené

* další vzdělávání

Informace o pozici

  • 15.přední hlídka Royal Rangers
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Plat: 22 000 - 28 000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Vhodné pro: absolventy
  • Místo pracoviště: Černošín, Plánská 270