Nabídka práce > Brigáda - provádění odečtů vody a tepla

Brigáda - provádění odečtů vody a tepla

Náplň práce

Firma pracující v oblasti rozúčtování médií hledá brigádníky na provádění odečtů bytových vodoměrů a měřičů tepla v odpoledních a večerních hodinách (po-pá) na období 12/2018 - 2/2019.

V případě zájmu o brigádu prosíme o zaslání stručného životopisu s upřesněním Vašich časových možností a případných preferencí pražských lokalit.

Hledáme brigádníky pro oblast Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10 a blízké okolí

Požadavky

samostatnost, pečlivost, spolehlivost, příjemné vystupování, bezúhonnost

Nabízíme

Nabízíme odpovídající platové ohodnocení (dle počtu odečtených měřidel)

Informace o pozici

  • FPS s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Manuální a dělnické profese, Ostatní, Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 200 - 300,- Kč/hodinu dle počtu odečtených měřidel
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Benefity: odměna dle počtu odečtených měřidel
  • Vhodné pro: Absolventy, studenty, OSVČ, důchodce, MD
  • Místo pracoviště: Praha 1-10