Nabídka práce > LOGISTIK | péče o zákazníka

LOGISTIK | péče o zákazníka

Náplň práce

Máte zkušenosti v oblasti logistiky? Baví Vás komunikace se zákazníky? Umíte skvěle německy, a případně zvládnete i nějaký ten mail nebo hovor v angličtině?

Pak nám reagujte na pozici

kde bude Vaší náplní práce:
* zajištění komunikace se zákazníkem i dodavateli
* zpracování a dodržování logistických plánů projektů na základě požadavků zákazníka
* tvorba podkladů pro plány výroby
* návrh úprav v podmínkách a logistických konceptech se zákazníkem a dodavateli
* zodpovědnost za plynulý tok dodávek materiálu
* plánování a kontrola standardních dodávek do jednotlivých závodů zákazníka

Požadavky

Jako ideální kandidát byste měl:
* mít alespoň SŠ vzdělání
* obecně vědět, jak podniková logistika funguje
* umět výborně německy, abyste mohl komunikovat se zákazníky
* budete-li umět anglicky, bude to pro Vás výhodou
* mít praxi na podobné pozici min. 1 rok
* umět s PC, MS Office
* znát normy pro automobilový průmysl
* být aktivním řidičem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * motivační bonusový systém * týden dovolené navíc * benefitní program Cafeterie * příspěvek na masáže * jazykové a odborné kurzy * závodní stravování (příspěvek od zaměstnavatele) * zázemí silné mezinárodní společnosti * možnost dalšího profesního r
  • Místo pracoviště: Turnov