Nabídka práce > Finanční a obchodní poradce

Finanční a obchodní poradce

Náplň práce

Péče o klientelu České pojišťovny a správa přiděleného pojistného kmene
Vyhledávání nových obchodních příležitostí
Poradenství v oblasti financí, zajištění - pro stávající i nové klienty

Požadavky

SŠ s maturitou
Základní znalost práce na PC
Zájem o oblast pojišťovnictví a obchodu
Komunikační dovednosti

Nabízíme

Možnost realizovat vlastní obchodní strategii a po základním zaškolení si lze vybrat nadstavbu ( reality, pojištění podnikatelů, pojištění vozidel - flotily, investice, důchodové připojištění, hypoteční specialista )
Po základním zaškolení ti nabízíme 365 dní času, který si řídíš sám.
3 miliony stávajících klientů o které se musíme postarat a 7 milionů potenciálních klientů.
Stávající portfolio klientů.
Zajímavé finanční ohodnocení: fixní odměnu + provizní složku platu + následné provize atd.
Flexibilní pracovní dobu.
Stálou podporu osobního rozvoje ( možnost se individuálně rozvíjet v rámci školení, workshopů atd. )

Další informace

V případě Vašeho zájmu nemusíte mít obavy z neznámého. Z počátku nám postačí, když budete mít chuť do práce, vše ostatní Vám ukážeme, vysvětlíme, naučíme a pomůžeme v implementaci přímo v praxi. Nikdo Vás nenechá na holičkách a budeme se Vám věnovat - přímo úměrně tak, jak velký zájem bude z Vaší strany. Nabízíme kancelářské zázemí a to přímo na našich obchodních místech v Praze a blízkém okolí. Umíme pořádně zabrat a neflákáme se, jestliže Vás osloví tato nabídka, vyděláte si slušné peníze, zasmějete se, protože u nás je legrace pořád a když budete chtít, můžete se stát profesionálem ve svém oboru, kterého budou klienti vyhledávat.

Informace o pozici

  • Česká Pojišťovna a.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: nástupní plat 20.000,-Kč
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Benefity: Sleva na produkty pojišťovny, Slevy a benefity od spolupracujících subjektů, Finanční odměny za dobrou práci
  • Vhodné pro: Každého, kdo má zájem být v dobrém kolektivu, kde je sranda, vydělávat slušné peníze a mít chuť rozvíjet sám sebe
  • Místo pracoviště: Praha 6, Praha 5, Praha 10