Nabídka práce > Pokladní v hypermarketu CHODOV 125-135,-Kč/hod. - výplata ihned

Pokladní v hypermarketu CHODOV 125-135,-Kč/hod. - výplata ihned

Náplň práce

Pro dlouhodobou spolupráci hledáme pracovníky na pozici - pokladní HYPERMARKETU-CHODOV.

Můžete chodit 3x týdně, nebo i 5x týdně. Vše záleží na Vaši chuti a časových možnostech.

V rámci práce budete:

komunikace se zákazníky

odpovídat za půjčenou pokladnu

pečovat o čistotu svěřeného úseku pokladen

markovat zboží

doplňování zboží v době, kdy nejsou zákazníci na pokladně

NABÍZÍME

dlouhodobější spolupráce

DENNÍ VYPLÁCENÍ MEZD V PLNÉ VÝŠI BEZ "MANIPULAČNÍHO" POPLATKU

ohodnocení: 125,-Kč/hod., 1.11.-31.12.2018 navýšení na 135,Kč/h.

odborné proškolení

pracoviště: Praha 4 Chodov

směny jsou pravidelně plánovány dle domluvy v naší kanceláři

POŽADAVKY

plnoletost podmínkou!

ZDRAVOTNÍ PRŮKAZ PRO PRÁCI V POTRAVINÁŘSTVÍ (vystavuje obvykle na počkání váš lékař)

zkušenosti s prací pokladní výhodou...

zodpovědnost a spolehlivost

časová flexibilita (ranní, celodenní, odpolední směny)

odolnost vůči stresu

pečlivost a samostatnost

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 125
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 4