Nabídka práce > Hledáme KADEŘNICI/KADEŘNÍKA

Hledáme KADEŘNICI/KADEŘNÍKA

Náplň práce

kadeřnické služby v směnném provozu (ranní směna 7:30-14:00, odpolední 13:30-21:00 hod.)

Požadavky

- příjemné vystupování

- ochotu učit se

- flexibilnost

Nabízíme

- luxusního místo v centru Prahy

- základní mzda+ další platové ohodnocení

- celoroční školení

- osobní bonusy a slevy

Další informace

Adresa salonu:Politických vězňů 1599/23, 110 00 Praha 1
www.jarkacechova.cz/cs/o-nas/kadernicky-salon/

Informace o pozici

  • Kadeřnický salon Jarka Čechová
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Služby,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: není podmínkou
  • Plat: 20 000,- čistého + další bonusy dle měsíční tržby
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - luxusního místo v centru Prahy - výborné platové ohodnocení - celoroční školení - osobní bonusy a slevy
  • Vhodné pro: kadeřnice alespoň s částečnou praxí, bez klientely
  • Místo pracoviště: Politických vězňů