Nabídka práce > VEDOUCÍ INTERNÍ LOGISTIKY | MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST

VEDOUCÍ INTERNÍ LOGISTIKY | MEZINÁRODNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce

Logistici POZOR!

Hledáme člověka, který se nebojí mluvit anglicky a má smysl pro koncepci. Pozice si vyžaduje iniciativní přístup, organizovanost a samostatnost.

Potřebujeme člověka, který má dobré komunikační schopnosti a bude umět motivovat tým.

Pokud máte předpoklady k řízení týmu a zkušenosti s procesy v logistice, jste náš člověk!

Co Vás na této pozici čeká?

- zodpovědnost za logistické procesy a materiálové toky
- vedení týmu podřízených
- implementace zlepšovacích procesů
- komunikace napříč odděleními společnosti
- reporting

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání
- zkušenosti na vedoucí pozici v logistice
- orientace ve skladovém hospodářství a logistice
- znalost SAP a MS Office
- komunikativní znalost AJ
- řídící schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 45000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - atraktivní mzda - 5 týdnů dovolené - příspěvek na stravování - příspěvek na penzijní připojištění - široká škála dalších benefitů
  • Místo pracoviště: Pardubice