Nabídka práce > Asistentka na vývojovém oddělení

Asistentka na vývojovém oddělení

Náplň práce

Schopná asistentka je jádrem úspěchu každého dobře fungujícího týmu.

Pokud s výše napsaným souhlasíš a nebojíš se výzev, jsi tou pravou do našeho vývojového a výzkumného týmu.

Tvojí náplní práce bude:

- organizace interních a externích návštěv
- tvorba prezentačních a informačních materiálů
- vyřizování pošty
- plánování a organizace pracovních schůzek a meetingů
- organizace služebních cest
- správa docházky
- správa smluvní dokumentace související s chodem oddělení
- příprava podkladů pro fakturaci
- vyhodnocování KPI
- správa organiozačních diagramů
- starání se o chod kanceláře

Požadavky

- VŠ ekonomického nebo příbuzného oboru, nebo SŠ s maturitou a aspoň 2 roky praxe na obdobné pozici
- komunikační schopnosti
- plynulá komunikace v AJ (slovem i písmem)
- organizační schopnosti
- odolnost vůči stresu
- znalost MS Office
- řidičský průkaz sk.B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Perspektivní a zajímavou práci v prosperující firmě - Mezinárodní prostředí a spolupráci - Péči o osobní a profesní rozvoj - Bezplatné jazykové vzdělávání (20.000 Kč budget na rok) - Sociální výhody: * 13.mzda/14.mzda * kvartální odměny
  • Místo pracoviště: Třebíč