Nabídka práce > ASISTENTKA - RECEPČNÍ, České Budějovice

ASISTENTKA - RECEPČNÍ, České Budějovice

Náplň práce

Jsi časově flexibilní a komunikativní? Poradíš si s Excelem, zvládáš organizačně náročnou práci? Pak hledáme právě Tebe!

Co Tě čeká:

- vyřizování e-mailové komunikace
- zajišťování celého chodu kanceláře
- připravování podkladů pro mzdy zaměstnancům kanceláře
- řešení fakturací, příprava pracovních smluv, správa neschopenek
- administrativní podpora při agenturním zaměstnávání
- úzká denní komunikace a spolupráce s vedením a zaměstnanci kanceláře

Požadavky

- znalost práce v MS Office
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- zkušenost na administrativní pozici nebo v personální agentuře VELKOU VÝHODOU
- schopnost samostatné i týmové práce
- znalost práce v programu Navision velmi vítána
- řidičský průkaz sk. B
- pracovní doba 8:00 - 17:00
- angličtina výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 18000 CZK do 21000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - kvartální finanční odměny - stravenky - sick day - jazykové vzdělávání - služební telefon i k soukomým účelům - příspěvek na penzijní pojištění - občerstvení na pracovišti a mnoho dalších zajímavých benefitů
  • Místo pracoviště: České Budějovice