Nabídka práce > Hlavní účetní

Hlavní účetní

Náplň práce

Pro menší společnost hledáme hlavní účetní! Jste zkušená účetní a chcete se posunout dále? Cítíte se v účetnictví jako ryba ve vodě? K tomu se domluvíte jakž takž anglicky?

Pak nám reagujte na zajímavou pozici!

Jako HLAVNÍ ÚČETNÍ

bude Vaší náplní práce:
* Účtování režijních a materiálových faktur
* Platební styk (příprava platebního návrhu a příkazu, účtování odchozích plateb)
* Účtování dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku
* Účtování dohadných položek, rezerv a nákladů příštích období
* Zajištění komunikace s dalšími odděleními
* Koordinace přípravy měsíční a roční závěrky
* Příprava daňových přiznání (DPPO,DPH, silniční daň), komunikace s daňovou poradkyní
* Příprava podkladů pro mzdy a komunikace s externí mzdovou účetní

Požadavky

* SŠ vzdělání (ekonomika)
* praxe v oblasti účetnictví min. 3 roky
* znalost mezinárodních standardů výhodou
* orientace v daňové problematice
* středně pokročilá znalost angličtiny (B1)
* uživatelská znalost práce na PC (Ms Office)
* komunikativní, spolehlivá osobnost
* schopnost samostatné i týmové práce
* aktivní řidič

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zajímavá a samostatná práce - zázemí nadnárodní společnosti - stabilita pracovního týmu - dobré pracovní podmínky a ohodnocení
  • Místo pracoviště: Turnov