Nabídka práce > Administrativní a organizační činnost ve sportovním klubu

Administrativní a organizační činnost ve sportovním klubu

Náplň práce

Hledáte přivýdělek ke studiu nebo třeba k mateřské dovolené? Do mladého kolektivu sportovního oddílu taekwondo WTF hledáme na částečný úvazek (z části home office) výpomoc s administrativou a organizací akcí. Není potřeba praxe, vše Vás naučíme, ale požadujeme:

Požadavky

• aktivní přístup k práci,
• znalost práce s PC, především Microsoft Office (Word, Excel),
• důslednost,
• samostatnost,
• dobré komunikační schopnosti,
• přítomnost každou středu a čtvrtek od 15h do 20h v oddíle (ve školním roce),
• kladný vztah k dětem.
Výhodou, ale ne podmínkou, je znalost cizích jazyků.

Nabízíme

My Vám naopak nabízíme:
• neformální pracovní prostředí,
• flexibilní pracovní dobu (kromě výše uvedeného),
• pestrou činnost,
• 130Kč/hod,
• a především přátelský kolektiv.

Další informace

V případě zájmu neváhejte a pošlete Vaše CV s fotografií na uvedený e-mail.

Informace o pozici

  • Kangsim Dojang z.s.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: čeština
  • Typ pracovního poměru: Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro: studenty, maminky na rodičovské dovolené
  • Místo pracoviště: Újezd nad Lesy