Nabídka práce > Technik IT

Technik IT

Náplň práce

Budování a správa sítí malého a středního rozsahu
Budování a správa bezdrátovách sítí v pásmech 2.4, 5 a 10 GHz
Instalace a správa Linux & Windows serverů, správa DB SW – MySQL, MariaDB, MSSQL
Instalace, programování a správa serverových aplikací
DNS, e-mail, Samba (DC/AD), VoIP, Apache, PHP, OpenVPN, RDP, virtualizace, cloud
Návrh a realizace PC a serverových sestav, licencování
Technická podpora uživatelů
Záloha a obnova dat, záchrana dat
Návrh, instalace, konfigurace a správa požárních, zabezpečovacích a tísňových systémů
Návrh, vývoj, instalace, konfigurace a správa přístupových systémů
Návrh, vývoj a realizace kamerových systémů
Obchodní činnost v rámci IT, PZTS, ACS

Požadavky

Středoškolské vzdělání
Řidičské oprávnění skupiny B
Správy Linuxu a Windows + Windows Server
Základní znalosti problematiky sítí a bezdrátových sítí
Alespoň minimální znalosti PHP, HTML, CSS, C/C++, Bash
AJ na úrovni porozumění psanému technickému textu

Zájem o obor, spolehlivost, ochota získávat nové poznatky a aplikovat je v budoucích zakázkách, flexibilita, samostatnost, manuální zručnost, komunikativnost a základní společenské chování.

Nabízíme

Zaměstnání na HPP ve stabilní zavedené firmě, firemní mobil, notebook, po zapracování auto, vše i pro soukromé účely. Pružnou pracovní dobu - na všem se dá domluvit. Z toho plyne i naše ochota pomoci zaměstnanci třeba ve složité životní situaci. Nebazírujeme na nesmyslném papírování, důležité je, aby práce byla odvedena a byla odvedena kvalitně.

Další informace

Jsme malá rodinná firma dbající na profesionalitu, rychlost a spolehlivost. Až tak moc se nehoníme za certifikáty, jako spíše za skutečnými znalostmi a dovednostmi. Že to jde dokazuje naše široké portfolio stálých a spokojených zákazníků. Hledáme k sobě člověka, který nebude jen položkou na seznamu, ale naší platnou a důležitou součástí.

Informace o pozici

  • Martin Pesler, MP Com
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: CZ, EN
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: mobil, notebook, automobil, pružná pracovní doba
  • Vhodné pro: SŠ absolvent, student VŠ
  • Místo pracoviště: Brno