Nabídka práce > REALITNÍ MAKLÉŘ/KA

REALITNÍ MAKLÉŘ/KA

Náplň práce

Hledáme kolegu či kolegyni pro náš mladý a přátelský kolektiv.

Požadavky

OČEKÁVEJTE:
Prohlídky nemovitostí a stálý kontakt s lidmi.

Nabízíme

NABÍZÍME:
Žádné vstupní poplatky, I KDYŽ NEMÁTE ZKUŠENOSTI ZAŠKOLÍME SI VÁS!
-Na naše náklady vyrobíme vizitky, letáky, plachty a další materiály potřebné pro vaši prezentaci
-Možnost firemního automobilu i pro soukromé účely
-Pravidelná školení a certifikace
-Zajímavé finanční a materiálové bonusy za dobře odvedenou práci(makléř měsíce, vítěz soutěže obchodníků, atd.)
-Možnost provizí i za zprostředkování hypotečních úvěrů, přepis energií, aj.
-Nabízíme fixní plat + nadstandardní provizní systém na HPP nebo ŽL s volnou pracovní dobou.

Další informace

V PŘÍPADĚ ZÁJMU ZAŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS NA framireal@framireal.cz

Informace o pozici

  • Framireal
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej, Služby, Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek