Nabídka práce > Nezávislý partner, aktivní partner, konzultant

Nezávislý partner, aktivní partner, konzultant

Náplň práce

Práce s bylinkami, propagace bylinek a bylinných výrobků. Alternativní medicína – na principu čínské medicíny, ale s českými bylinkami. Vzdělávání je zdarma - online přes internet, nemusíte jezdit na školení. Nehledáme prodejce.

Požadavky

Věk min. 23 let, časová náročnost min. 10 hodin týdně, znalost práce na PC a přístup na internet, otevřená mysl a ochota učit se novým věcem, týmového ducha. V odpovědi, prosím, uveďte své jméno, datum narození, bydliště, email, telefon, povolání.

Nabízíme

Zázemí zavedené 17- leté české firmy: zkušenosti, pravidelný příjem, práci vedenou z domova, motivující systém odměňování, možnost profesního i finančního růstu, přátelský tým spolupracovníků.

Informace o pozici

  • Práce s bylimkami
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Plat: 5000-50000 Kč podle výsledků práce
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Benefity za dobré výsledky práce
  • Místo pracoviště: Z domova