Nabídka práce > WELLNESS KOUČ FLEXIBINÍ PŘIVÝDĚLEK

WELLNESS KOUČ FLEXIBINÍ PŘIVÝDĚLEK

Náplň práce

Náplň činnosti

Jedná se o obchodně poradenskou činnost v oboru výživy a zdraví, kterou můžete realizovat z domova, prostřednictvím speciálního systému, který na internetu provozujeme. Celý systém není na obsluhu nijak technicky náročný a jsme schopni průměrného uživatele rychle zaškolit. Ke komunikaci s klienty a obchodními partnery využíváme nejnovější komunikační technologie, díky kterým je možné :

Pracovat z domova s rostoucím příjmem
Pracovat na hlavní či vedlejší činnost
Mít neustálou podporu člověka, který Vás provede jednotlivými kroky
Využít potenciál miliardových průmyslů ve Váš prospěch
Využít potenciál trhu celé republiky, ne jen lokality, kde bydlíte
Být profesionálně školen z domova

Požadavky

Požadujeme:

Přirozenou inteligenci
Komunikativnost
Schopnost samostatné činnosti, základy práce s PC a internetem
Odpovědný a seriózní přístup k práci

Nabízíme

Našim spolupracovníkům nabízíme

Odpovídající zaškolení a další osobní rozvoj
Práci v zajímavém a perspektivním oboru
Práci v týmu pozitivních lidí
Motivující plán odměn
Práci vykonávanou z domova = flexibilní pracovní doba

Další informace

Jak nyní postupovat:
Z důvodu absence call centra není v našich časových možnostech vždy se zájemci vše probírat ihned po telefonu, proto klikněte na symbol ODPOVĚDĚT a my Vás budeme následně rádi kontaktovat do druhého pracovního dne s podrobnějšími informacemi a instrukcemi. Děkujeme za spolupráci.

Informace o pozici

  • WELLNESS KLUB JIHLAVA
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Obchod a prodej, Podnikatelské příležitosti, Ostatní,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Typ pracovního poměru: Práce na ŽL
  • Místo pracoviště: Česká republika