Nabídka práce > MISTR, 3směnný provoz, Ostrava

MISTR, 3směnný provoz, Ostrava

Náplň práce

Hledáme Mistra se zkušenostmi s vedením lidí, který se nebojí zužitkovat své zkušenosti v zahraniční společnosti.

Náplň práce:
- zajištění organizace výroby dle výrobního plánu
- plánování strojního zařízení
- vedení menšího týmu operátorů
- školení pracovníků - BOZP, PO a další
- řešení mimořádných událostí
- snižování zmetkovitosti - optimalizace procesů na výrobní lince
- kontrola dodržování 5S
- práce s technickou dokumentací
- evidence docházky

Požadavky

- středoškolské vzdělání ukončení maturitou
- praxe na podobné pozici v oblasti automotive výhodou
- zkušenost s přímým vedením zaměstnanců alespoň 2 roky
- základy anglického jazyka výhodou
- ochota pracovat na směny
- flexibilita, proaktivita, MS Office, ŘP skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 23000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - roční odměny - stravenky - penzijní připojištění - jazykové kurzy - sick days
  • Místo pracoviště: Ostrava