Nabídka práce > JAVA VÝVOJÁŘ - ZAČÍNAJÍCÍ NOVÁČEK S MENŠÍ PRAXÍ - AŽ 35 000 KČ,-

JAVA VÝVOJÁŘ - ZAČÍNAJÍCÍ NOVÁČEK S MENŠÍ PRAXÍ - AŽ 35 000 KČ,-

Náplň práce

Hledáme vývojáře či vývojářku v jazyce JAVA, kteří hovoří anglickým nebo německým jazykem a chtějí pracovat v centru Ostravy v prostředí zahraniční společnosti.

Hledáme vývojáře s menší praxí nebo absolventa s praxí při studiu v programovacím jazyce JAVA.

Značka: pokud pro tebe není JAVA jen značka motocyklu, pak se přidej k nám právě teď!

Náplň práce:

* vývoj v jazyce JAVA v souladu s projektovými a technologickými standardy
* spolupráce s ostatními členy týmu
* komunikace se zákazníky
* týmové meetingy, telekonference, občasné cesty do zahraničí

Požadavky

* min. SŠ vzdělání
* anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni - min. B1
* zkušenosti s programovacím jazykem JAVA (SE, EE) - například praxe při skole nebo vlastní projekty

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 25000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dni dovolené * práce z domu (HOME OFFICE) * flexibilní pracovní doba * stravenky i v případě cesty do zahraničí * mobilní telefon + zvýhodněný tarif * notebook i pro soukromé účely * kurzy cizích jazyků na pracovišti (AJ+NJ) * sleva na cestování
  • Místo pracoviště: Ostrava