Nabídka práce > Prodavač/ka na prodejně výtvarných potřeb - Ateliér Zebra v Praze

Prodavač/ka na prodejně výtvarných potřeb - Ateliér Zebra v Praze

Náplň práce

Prodej zboží na prodejně, s její částečnou kompletní správou - velká flexibilita, možnost prosadit svou vizi a posunout obchod novým směrem. Od samotného prodeje až po výběru prodávaného zboží, otevírací doby, apod.

Požadavky

Základní přehled v oboru výtvarných potřeb, domluva v angličtině. Hlavně ale umět vycházet s lidmi a mít touhu posunout prodejnu dál, zvýšit prodeje a chodit do práce s nadšením.

Nabízíme

Stabilní práci v příjemném prostředí s možností ovlivnit svůj výdělek dle odvedené práce. Základní plat 15-25 tisíc, rádi však zavedeme bonusy jako procento z obratu, apod. Vyjdeme Vám vstříc ohledně mnoha věcí, hlavní je pro nás vzájemná spolupráce a důvěra.

Informace o pozici

  • Petr Novák
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: požadována alespoň základní domluva angličtinou
  • Plat: domluvou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: příjemná práce v malé firmě, individuální přístup, bonusy k platu, slevy na zboží
  • Vhodné pro: akčního schopného člověka s alespoň základním přehledem v sortimentu
  • Místo pracoviště: Újezd 599/3, Praha 5