Nabídka práce > KFC Praha 9 hledá nové kolegy do party!

KFC Praha 9 hledá nové kolegy do party!

Náplň práce

- Záleží na tom, kterou pozici si vybereš. Chceme, aby ti práce u nás co nejvíce sedla.
- Na pozici pokladní bude tvým hlavním úkolem poskytnout našim hostům ten nejlepší zážitek z návštěvy restaurace, přímá komunikace s hosty a jejich obsluha
- Na pozici kuchaře budeš marinovat, obalovat a dále zpracovávat kuřecí speciality dle našeho originálního receptu
- Na Přípravě pokrmů budeš připravovat a kompletovat objednávky, které následovně servírujeme hostům

Požadavky

- Pracovat s radostí v týmu je pro tebe samozřejmostí
- Přijít o 5 minut dřív je pro tebe akorát, na čas je pozdě
- Chtít na sobě pracovat a zlepšovat se
- Mít dokončené základní vzdělání

Nabízíme

Je pro nás nesmírně důležité, aby se každý kolega cítil příjemně a výjimečně.
Proto se snažíme vytvořit pro naše zaměstnance přátelské a rodinné prostředí. Pokud se i Ty chceš stát členem naší KFC rodiny a těšit se na každou směnu - hledáme právě Tebe!

KFC Praha Letňany
KFC Praha CČM
KFC Praha ČM DT
KFC Praha Harfa
KFC Praha Fénix

Další informace

Pokud tě naše nabídka zaujala, ozvi se nám. Rádi tě uvidíme!

Informace o pozici

  • KFC
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Základní
  • Plat: Od 19640 Kč do 22000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Bonusy/prémieSleva na firemní výrobky/služby Občerstvení na pracovišti Firemní akce
  • Místo pracoviště: Praha, Veselská 663