Nabídka práce > Servisní technik

Servisní technik

Náplň práce

Pro předního importéra tiskových zařízení hledáme vhodného pracovníka na pozici - Servisní technik.

Náplň práce:

- instalace, údržba a opravy tiskových a kopírovacích strojů, včetně instalace SW

- diagnostika chyb a jejich odstraňování

- instalace, správa a podpora tiskového řešení MyQ

Požadujeme:

- SŠ vzdělání elektrotechnického směru - vhodné pro absolventy

- praxe s údržbou a opravami kopírovacích strojů a laserových tiskáren výhodou, nikoli podmínkou

- znalost angličtiny - schopnost orientace v technické dokumentaci

- výborná znalost práce na PC – Windows 10

- manuální zručnost

- samostatnost, spolehlivost, pečlivost

- schopnost týmové spolupráce a vstřícného jednání s klienty

- ochota dále se vzdělávat

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- zázemí stabilní a významné společnosti s napojením na mezinárodní koncern

- zajímavou a různorodou práci

- přístup k moderním technologiím

- možnost profesního růstu

- platové ohodnocení odpovídající podanému výkonu

- nástupní hrubá mzda 30.000 Kč + výkonová odměna 10-15.000 Kč

- nástup možný ihned!

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 30000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 8