Nabídka práce > Warehouse Manager

Warehouse Manager

Náplň práce

Hledáme zkušeného manažera skladu! Pokud máte praxi s vedením většího počtu lidí, práce s lidmi Vás baví, skladovou logistiku máte v malíku, pak se nám přihlaste!

Jako

Vašimi hlavními úkoly bude:
* vést větší tým skladníků a mistrů skladu zodpovídat za jejich činnost
* optimalizovat vybavenost a organizovat skladu
* zajišťovat kompletní tok materiálu, od příjmu po expedici hotových výrobků
* účastnit se logistických projektů
* organizovat a řídit pravidelné inventury skladových zásob
* řídit příjem, expedici, zásobování výroby, skladové obaly, materiál, atp.
* dohlížet na dodržování bezpečnosti práce

Požadavky

* SŠ vzdělání, VŠ výhodou
* alespoň 2 roky praxe na vedoucí pozici ve skladu výrobní společnosti
* znalost logistických metod a nástrojů
* výborná znalost skladového hospodářství
* přehled o nových technologiích, postupech
* komunikativní angličtina (mluvená i psaná forma)
* zkušenost s vedením většího počtu lidí
* výborné komunikační a prezentační dovednosti
* systematičnost, orientace na výsledky
* řidičský průkaz sk. B
* uživatelská znalost práce na PC (MS Office)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * motivační bonusový systém * týden dovolené navíc * benefitní program Cafeterie * příspěvek na masáže * jazykové a odborné kurzy * závodní stravování (příspěvek od zaměstnavatele) * zázemí silné mezinárodní společnosti * možnost dalšího profesního r
  • Místo pracoviště: Turnov