Nabídka práce > SPRÁVCE IT | NÁCHODSKO

SPRÁVCE IT | NÁCHODSKO

Náplň práce

Lákalo by Vás pracovat v oblasti informačních technologií a být zodpovědný za jejich správné fungování?

Pracujte ve stabilní společnosti, koncernu, který využívá nové technologie.

Co budete mít na starosti:

- komplexní správa serverů a síťové infrastruktury
- podpora uživatelů ERP systému a řešení problémů
- instalace a konfigurace koncových stanic
- poskytování školení

Požadavky

Jaké potřebujete zkušenosti a znalosti?

- máte technické vzdělání?
- znáte platformy typu Active Directory, Group policy, DNS, DHCP?
- spravoval jste některý z ERP systémů?
- máte technické znalosti z oblasti HW?
- mluvíte anglicky nebo německy?
- chcete jezdit na občasné služební cesty i do zahraničí?

Pokud ANO, zašlete nám svůj životopis!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 30000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnu dovolené - individuální odměny - příspěvek na stravování a penzijní připojištění - příspěvek na jazykové vzdělávání - firemní akce
  • Místo pracoviště: Náchod