Nabídka práce > SUPERVIZOR LOGISTIKY | SMĚNNÝ PROVOZ

SUPERVIZOR LOGISTIKY | SMĚNNÝ PROVOZ

Náplň práce

Máte zájem o pozici Supervizora logistiky v prostředí automotive?

Pokud máte zkušenosti s vedením lidí v oblasti výrobní logistiky a domluvíte se anglicky, kontaktujte nás!

Náplň práce na pozici:

- řízení interních materiálových toků
- vedení týmu podřízených
- dohled nad manipulací s materiálem a optimalizace kritických skladových zásob
- zlepšování vývoje interních logistických procesů

Požadavky

- praxe ve výrobní logistice
- zkušenost s vedením lidí
- komunikativní AJ
- znalost MS Office
- ochota práce na 3 směny

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 37000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. mzda - 5 týdnů dovolené - bonusy - příspěvky na stravování - slevy na volání a tankování
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou