Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR | RYCHNOVSKO

PROCESNÍ INŽENÝR | RYCHNOVSKO

Náplň práce

Hledáte novou profesní výzvu v technickém oboru? Nezaleknete se rušného prostředí v mladé dynamické automotive společnosti?

Pokud se domluvíte anglicky a máte zkušenost se zlepšováním procesů ve výrobní společnosti, pak nám zašlete Váš životopis a posuňte se o krůček blíže pozici PROCESNÍHO INŽENÝRA!

Náplň práce:

- kontrola a plánování využití výrobních linek
- tvorba procesů nové sériové výroby
- analýza rizik nových produktů a procesů
- spolupráce uvnitř oddělení engineeringu

Požadavky

- vzdělání technického směru
- praxe na obdobné pozici v automotive
- komunikativní úroveň anglického jazyka
- odolnost vůči stresu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. a 14. mzda - 5 týdnů dovolené - příspěvky na stravování - moderní pracovní prostředí
  • Místo pracoviště: Rychnov nad Kněžnou