Nabídka práce > REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ S NJ, ČB

REFERENT OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ S NJ, ČB

Náplň práce

Umíte německy, anglicky a orientujete se v oblasti nákupu, zákaznického servisu?

Hledáme Vás!

Místo výkonu práce: centrum Českých Budějovic

Náplň práce:

- pravidelný kontakt se zákazníky
- vyřizování objednávek zákazníků
- navyšování prodeje produktu společnosti
- kalkulace cen a zajišťování logistických řešení pro jednotlivé obchodní případy
- zpracování reklamací

Požadavky

- zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti
- NJ a AJ na komunikativní úrovni (denní využití telefonicky, emailově se zahraničím, mateřská společnost je DE)
- znalost práce v MS Office
- SAP výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 5 týdnů dovolené - jazykové kurzy zdarma - podpora vzdělání - stravenky - příjemné pracovní prostředí - přátelský tým
  • Místo pracoviště: České Budějovice