Nabídka práce > Specialista KONSTRUKCE kabelových systémů

Specialista KONSTRUKCE kabelových systémů

Náplň práce

Pro TOP zaměstnavatele ve Zlínském kraji, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Konstruktéra kabelové konfekce.

Co u nás můžeš očekávat..
- na základě požadavků a komunikace se zákazníky posoudíte, zda je možné vyrobit zákazníkem vysněný produkt
- produkt navrhnete i nakreslíte, vytvoříte technologický postup a spočítáte materiál i cenu práce
- budete denně komunikovat se systémovými inženýry a řešit případné detaily

Požadavky

Nemělo by Vám chybět..
- SŠ/VŠ technického zaměření
- znalost práce v programech AutoCAD a Solid Edge
- výhodou je absolvování §5-6 vyhlášky č. 50/1978 Sb.
- budete mluvit anglicky - B2 podmínkou
- jste samostatný a máte rádi ve věcech systém
- rádi komunikujete s lidmi a máte proklientský přístup

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - týden dovolené navíc - příspěvky na stravování - příspěvky na volnočasové aktivity - formální i neformální zaměstnanecké akce - zázemí silné společnosti a velmi dobrý pracovní tým
  • Místo pracoviště: Zlín