Nabídka práce > Administrativní podpora s angličtinou - recepční

Administrativní podpora s angličtinou - recepční

Náplň práce

Chcete denně komunikovat anglicky? Rozumíte si s počítačem? Baví Vás administrativa a komunikace s lidmi? Pokud k tomu všemu máte ještě skvělé organizační schopnosti, tak neváhejte a odpovězte na inzerát.

Obsazujeme pozici: Administrativní podpora s angličtinou

Náplň práce:

zajištění administrativně - provozních záležitostí souvisejících s chodem firmy a recepce
podpora řediteli závodu a HR manažerovi
odpovědnost za firemní korespondenci
zajištění hostitelského zázemí pro návštěvy
denní práce na pc a komunikace v angličtině
pomoc při výběrovém řízení
koordinace služebních cest

Požadavky

Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
Angličtina na úrovni pro denní komunikaci
Znalost práce na PC
Řidičský průkaz skupiny B
Dobré organizační schopnosti a příjemné vystupování

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Liberec (Liberecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Plat: Od 20000 CZK do 30000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - bonusy - meziroční zvyšování mezd - 5 týdnů dovolení - stravenky - školení a kurzy - flexibilní pracovní doba
  • Místo pracoviště: Liberec